Ivel.pl – zestaw wideodomofonowy do każdego obiektu

Kamera AHD

Ivel.pl to sklep, który oferuje akcesoria niezbędne do stworzenia profesjonalnego monitoringu, systemu kontroli dostępu czy systemu alarmowego. W Ivel zaoptarują się zarówno klienci hurtowi, jak i detaliczni. W tym sklepie znajdziesz niezawodny zestaw wideodomofonowy.

W ivel.pl kupisz niezawodne systemy zabezpieczeń oraz systemy teleinformatyczne. W ofercie dostępne są zarówno zaawansowane technologicznie urządzenia, jak i proste w użytku i montażu zestawy – idealne do użytku domowego. W Ivel każdy znajdzie to, czego szuka – i klienci hurtowi, i detaliczni. Urządzenia dostęone w ivel.pl sprawdzają się wszędzie: w biurowcach, magazynach, dużych halach, ale też budynkach mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych.

Oferta ivel.pl obejmuje:

1) domowe czujniki;
2) interkomy;
3) systemy kontroli dostępu i RCP;
4) akcesoria do minitoringu;
5) systemy alarmowe;
6) domofony i wideodomofony;
7) systemy RACK i elementy sieci LAN oraz WLAN.

Zakupy na ivel.pl są wygodne, szybkie, bezpieczne i tanie! Sklep posiada bardzo szeroką ofertę, a urządzenia pochodzą od najlepszych producentów – są niezawodne. Termin oczekiwania na realizację zamówienia jest krótki, a ceny konkurencyjne! Oprócz tego, co ważne, pracownicy sklepu służą pomocą zarówno przy wyborze, jak i montażu sprzętu.

Nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo. Na nim nie można oszczędzać! Aby móc cieszyć się najlepszą ochroną posesji, warto zainwestować w profesjonalny zestaw wideodomofonowy – polecane modele znajdziesz poniżej. Pomagamy w wyborze.

Kamera do monitoringu

Zestaw wideodomofonowy DS-KIS703-P-W Hikvision

Wideodomofon to urządzenie, które umożliwia wygodną komunikację z osobą stojącą pod drzwiami czy bramą oraz zobaczenie jej. Na zewnątrz znajduje się kamera, zaś monitor – wewnątrz budynku. To sprawia, że aby wpuścić przybyłą osobę, nie trzeba podchodzić do drzwi. To niezwykle wygodne, ale też bezpieczne – zapobiega wtargnięciu na teren posesji osób niepożądanych.

Bardzo często wybierany przez klientów Ivel jest ten zestaw wideodomofonowy. To urządzenie od marki Hikvision, która gwarantuje urządzenia niezawodne i niezwykle funkcjonalne. Ten zestaw wideodomofonowy Hikvision zapewnia komunikację dwukierunkową, ma wbudowany mikrofon i głośniki oraz posiada funkcję wykrywania sabotażu.

Co więcej, zestaw wideodomofonowy DS-KIS703-P-W Hikvision ma naprawdę świetną jakość dźwięku, ponieważ tłumi szumy z zewnętrz. Posiada wbudowaną kamerę fullHD. Oprócz tego ten zestaw może obslugiwać dwa wejścia, np. bramę i furtkę.

To niezawodny sprzęt!

Zestaw wideodomofon

Zestaw wideodomofonowy DS-KIS703-P Hikvision

Kolejny polecany zestaw wideodomofonowy to ten. Podobnie jak powyżej przedstawiony, i ten pochodzi od znanej i cenionej na całym świecie marki Hikvision. To dwuprzewodowy zestaw z wbudowaną kamerą fullHD i obiektywie o szerokim kącie widzenia. Zapewnia dwukierunkową komunikację, ponadto może obsługiwać dwa wejścia.

Zestaw wideodomofonowy DS-KIS703-P Hikvision automatycznie wykonuje i zapisuje zdjecia w przypadku braku odpowiedzi na przycisk dzwonka, co jest niezwykle przydatną funkcję. Co ważne, zestaw posiada wbudowany moduł WiFi do prostego połaczenia z domowym routerem bezprzewodowym.

Oba wyżej przedstawione zestawy wideodomofonowe cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Oba pochodzą od marki Hikvision, są niezawodne i posiadają wiele przydatnych funkcji. Te urządzenia prezentują się nowocześnie i designersko, doskonale wpasowują się w dzisiejsze wnętrza. Pomyśl o bezpieczenstwie swojej posesji, miej zawsze pod kontrolą, kto na nią wchodzi. Zestaw wideodomofonowy sprawdza się zarówno w prywatnym domu jednorodzinnym, jak i w dużej firmie, biurowcu, magazynie. Ludzie doceniają komfort takiego rozwiązania. Jeszcze raz zachęcamy do odwiedzenia sklepu ivel.pl, gdzie można znaleźć urządzenia najlepsze na rynku!Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*