Kasy pancerne – ochrona i bezpieczeństwo na 100%

Kasy pancerne to profesjonalne, trwałe i solidne sejfy, których praktycznie nie da się sforsować. Kasa pancerna zapewnia praktycznie 100-procentowe bezpieczeństwo cennych przedmiotów zarówno w dużej firmie, jak i w prywatnym domu. Dowiedz się więcej o kasach pancernych.

Kasy pancerne TUTUS

Kasy pancerne to najlepsza możliwa inwestycja w bezpieczeństwo cennych przedmiotów – biżuterii, dokumentów, pieniędzy, broni. To profesjonalny sejf, do którego z pewnością nie dostaną się osoby niepożądane – wykonany jest z solidnej blachy, ma wielowarstwową konstrukcję i atestowane zamki. To twierdza nie do zdobycia!

Warto wiedzieć, że kasa pancerna to obowiązkowe wyposażenie nie tylko banków, sklepów czy dużych firm, gdzie znajduje się przecież mnóstwo cennych i ważnych rzeczy, ale także zamożnych domów prywatnych, które stanowią łakomy kąsek dla włamywaczy. Jak wiadomo, włamania i kradzieże się zdarzają, złodzieje dobrze wiedzą, gdzie szukać, aby znaleźć coś cennego, dlatego zwykłe skrytki typu wersalka czy szafka w meblach nie spełnią swojego zadania – to żadne zabezpieczenie. Zdecydowanie warto o tym pomyśleć i jak najszybciej zainwestować we własne bezpieczeństwo.

TUTUS Sejf kasa pancerna

My polecamy kasy pancerne od Ivel https://ivel.pl. Wszystkie dostępne modele pochodzą od sprawdzonych producentów, są świetnej jakości i posiadają niezbędne certyfikaty. Wybór kas pancernych w tym sklepie jest naprawdę duży, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zajrzyj na stronę i sprawdź ofertę.

Budowa kasy pancernej

Aby przekonać się, że kasa pancerna rzeczywiście jest profesjonalnym sejfem, który stanowi najlepszą ochronę, warto dowiedzieć się, jak w ogóle jest zbudowana.

Zatem na samym początku trzeba wspomnieć, że kasy pancerne tworzone są z dobrej jakości, trwałej blachy, ponadto mają wielowarstwową konstrukcję. To naprawdę solidne sejfy!

Oprócz tego posiadają rozbudowany system ryglowy i odporne na przewiercenia zamki z atestami, co praktycznie uniemożliwia ich sforsowanie.

Poza tym kasy pancerne są ognioodporne, mają czujniki antywstrząsowe, a także zabezpieczenia antykorozyjne.
Dodatkowo, co bardzo ważne, niektóre modele posiadają specjalne kotwy, które umożliwiają przytwierdzenie sejfu do podłoża.

Gdzie sprawdzą się kasy pancerne?

Odpowiedź jest prosta: wszędzie tam, gdzie przechowuje się cenne przedmioty, zatem:
1) w bankach i innych instytucjach finansowych (gdzie trzyma się dużą gotówkę, papiery wartościowe itp.);
2) w firmach/przedsiębiorstwach (gdzie przechowuje się dokumentację pracowniczą i firmową, ale też cenne przedmioty, pieniądze);
3) w sklepach (gdzie trzyma się utargi oraz kosztowności – w przypadku sklepów jubilerskich);
4) w prywatnych domach (gdzie pełno jest cennych rodzinnych pamiątek).
Warto wiedzieć, że w kasie pancernej można przechowywać dosłownie wszystko, co ma dla nas jakąkolwiek wartość. Co ważne, z powodzeniem można trzymać w niej także broń – a jak wiadomo, odpowiednie przechowywanie broni palnej jest określone przez przepisy.

TUTUS Sejf kasa pancerna

Jaką kasę pancerną wybrać?

Wybór kasy pancernej nie jest prosty – w końcu na rynku dostępne są różne modele, w różnych wielkościach, od różnych producentów. Dlatego aby zakup okazał się udany, warto wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę. Zatem przede wszystkim:

1) na certyfikaty bezpieczeństwa – tylko certyfikowana kasa pancerna jest gwarancją najlepszej możliwej ochrony. Mimo że kasy bez certyfikatów mogą być tańsze, nie warto w nie inwestować! Szkoda pieniędzy na sejfy, które nie mają żadnego potwierdzenia jakości;
2) na rodzaj sejfu – dostępne są kasy narożne, wolnostojące, przeznaczone do montażu w meblach… Wybój jest duży, dlatego przed podjęciem decyzji warto się zastanowić, jaki model sprawdzi się najlepiej – sprawdź nasze sejfy;
3) na wielkość i rozstaw półek we wnętrzu sejfu – tylko dobrze dopasowana pod oczekiwania kasa okaże się funkcjonalna i pomieści wszystko, co chcemy.

Kasa pancerna to najlepsza możliwa inwestycja w bezpieczeństwo – to spory wydatek, jednak wartość skradzionych kosztowności, pieniędzy czy dokumentów może być znacznie wyższa!Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*